آیت‌الله نمر باقر النمر - Nemer al-Nemer

به ياد شهيد آیت‌الله نمر باقر النمر رهبر شیعیان عربستان

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ آیت‌الله نمر باقر النمر - Nemer al-Nemer خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

تنها گناه «شیخ باقر النمر» دعوت به امر به معروف بود

بیانیه مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی:

تنها گناه «شیخ باقر النمر» دعوت به امر به معروف بود

مجمع جهانی تقریب مذاهب طی بیانیه‌ای اعلام کرد: تنها گناه «شیخ باقر النمر» تلاش برای برقراری قسط و عدل و دعوت به امر به معروف و نهی از منکر و فساد و ظلم بود.

 تنها گناه «شیخ باقر النمر» دعوت به امر به معروف بود

- مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در بیانیه‌ای اقدام رژیم آل سعود در اعدام «شیخ باقر النمر» را محکوم کرد.

در این بیانیه با اشاره به آیات «انَّ الَّذِینَ یَکْفُرُونَ بِئَایَتِ اللَّهِ وَ یَقْتُلُونَ النَّبِیِّینَ بِغَیرِ حَقٍّ وَ یَقْتُلُونَ الَّذِینَ یَأْمُرُونَ بِالْقِسطِ مِنَ النَّاسِ فَبَشرْهُم بِعَذَابٍ أَلِیمٍ؛ أُولَئک الَّذِینَ حَبِطت أَعْمَلُهُمْ فى الدُّنْیَا وَ الاَخِرَةِ وَ مَا لَهُم مِّن نَّصِرِینَ» آمده است: اقدامات ستمگران آل سعود در قتل مردان پاک جزیرةالعرب و رهبران دینی و سیاسی آن و در راس آنها علامه کبیر و مظلوم شهید باقر النمر را محکوم می‌کنیم. این بیانیه می‌افزاید: تنها گناه این عالم بزرگ و این شهدا، تلاش برای برقراری قسط و عدل و دعوت به امر به معروف و نهی از منکر و فساد و ظلم بود. در ادامه این بیانیه آمده است: خداوند متعال در قرآن کریم ستمگران و جنایتکاران ظالم را به عذابی دردناک در دنیا و آخرت وعده داده است و این سرنوشتی است که در انتظار ستمگران آل سعود در آینده نزدیک خواهد بود؛ و عبرتی خواهد بود برای سایر ظالمانی که با دلارهای نفتی در کنار این جنایتکاران هستند و در جنایت‌های آنها در یمن، عراق، سوریه، لیبی و... شریک هستند. مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با دعوت از جهان اسلام برای تشکیل صفی واحد در برابر جنایتکاران سعودی، تاکید می‌کند: آنان تنها در راستای ایجاد تفرقه بین مسلمانان و گسترش فتنه در بین فرزندان امت واحده اسلامی می‌کوشند؛ از جهان اسلام می‌خواهیم امت اسلامی را نسبت به حیله‌ها و نقشه‌های ویرانگر آنان آگاه سازند. در پایان این بیانیه تاکید شده است: از خداوند متعال می‌خواهیم شر دشمنان را از کشورهای اسلامی دور ساخته و به عزت و وحدت مسلمین بیفزاید.

برچسب ها: تنها گناه «شیخ باقر النمر» دعوت به امر به معروف بود ,

[ شنبه 12 دی 1394 ] 20:14 ] [ شيعه ]

[ ]


Tick  Blog  پشتيباني توسط  تيك بلاگ

1394

X
تبلیغات

تيك بلاگ